Zawody „Straight Key” – kolejny sukces Piotrka SQ8VPS


Wiadomość ze strony http://titawa.pl/2018/10/21/zawody-straight-key/

Łódzkie zawody „Straight Key” już za nami. Czas na małe podsumowanie. W zawodach uczestniczyło 62 zawodników, średnia wieku jest dość wysoka, ale trafił nam się jeden rodzynek, dlatego też postanowiliśmy włączyć się w zorganizowanie stosownej nagrody. Dzięki titawa.pl oraz wsparciu przedsiębiorstwa „Prector” do rąk 17-sto letniego Piotrka trafiła nasza koszulka oraz świetny manipulator dwudźwigniowy z naciągiem magnetycznym. Piotrek SQ8VPS zaczął naukę telegrafii dość niedawno w listopadzie 2017 roku, zajęło mu to 4 miesiące, a już w marcu 2018 w logu znalazły się pierwsze łączności CW. Jak podkreśla nauka dalej trwa i zamierza rozwijać się zarówno w sztuce radiotelegrafii jak i contestingu. Z naszej strony chcemy tylko dodać, że jeśli brakuje wam motywacji bierzcie przykład z Piotrka.  GRATULUJEMY !!!

Wiadomość z forum PKI pt. Rodzynek w „Straight Key” Można …. pewnie że można 🙂

http://sp7pki.iq24.pl/default.asp?grupa=129298&temat=480937&nr_str=1#2598529

—————————————————–

Gratulujemy Piotrze i życzymy dalszej radości, sukcesów z pracy na CW.

Koledzy z klubu SP8POP