Zawody Dzień Dziecka 2018

1 czerwca 2018 roku nasz klub będzie uczestniczył w zawodach krótkofalarskich z okazji Dnia Dziecka.

Celem tych zawodów jest wzmożenie aktywności najmłodszych krótkofalowców na pasmach KF oraz popularyzacja wśród dzieci i młodzieży tego pięknego hobby jakim jest krótkofalarstwo.

Zawody odbędą się w godzinach 17:30 – 19:00 czasu lokalnego.

W związku z tym zapraszamy dzieci, rodziców, krótkofalowców i wszystkich zainteresowanych na specjalne spotkanie klubowe, które rozpocznie się 1 czerwca po godzinie 17:00 w Zespole Szkół nr 18 w Rzeszowie.
W jego trakcie będziemy uczestniczyć w tych zawodach oraz pokażemy krótkofalarstwo z bliska.
Każdy chętny będzie mógł nawiązać łączność radiową z naszej stacji klubowej, bez względu na wiek.
W czasie zawodów przewidziane są także łączności telegraficzne, które będzie przeprowadzał krótkofalowiec Piotrek SQ8VPS.

Wszystkich tych, którzy nie będą mogli do nas przyjść, zapraszamy na obejrzenie relacji fotograficznej, która zostanie opublikowana po zawodach.